1. pl
  2. en

Klasa młodsze szczenię:

8.09.2019 CAC Przemyśl Sanja Vretenicić  2/2 wysoce obiecująca

 

Klasa szczenię :

6.10.2019 CAC Nowy Dwór Mazowiecki Stanisław Podlaski (PL) 1/1 wysoce obiecująca  Najlepsze Szczenię w Rasie

26-27.10.2019 CAC Pruszków - John Wauben (NL) 1/1 wysoce obiecująca  Najlepsze Szczenię w Rasie

23-24.11.2019 CACIB Kielce - Katarzyna Fiszdon (PL) 1/1 wysoce obiecująca 

14-15.12.2019 CACIB Lublin - Andrzej Zamoyski (PL) 1/1 wysoce obiecująca 

 

Klasa młodzieży:

25.01.2020 CAC Sosnowiec - Anna Pieczyńska (PL) 3/4 oc.doskonała

26.01.2020 CAC Sosnowiec - Silvia Veber Martegani (CH) 2/3 oc.doskonała

1-2.02.2020 CAC Nowy Dwór Mazowiecki - Krzysztof Kradziecki (PL) 1/2 oc.doskonała Zwycięzca młodzieży 

8-9.02.2020 CACIB Sosnowiec - Krystyna Opara (PL) 4/6 oc.doskonała

15-16.08.2020 CAC Golub Dobrzyń - Beata Klawińska (PL) 2/2 oc.doskonała

 

Klasa Pośrednia:

29.08.2020 CAC Łódż - Igor Vyguzov (RU) 2/5 oc.doskonała

20.09.2020 CAC Wawrzkowizna - Miroslav Vaclavik (CZE) 1/2 oc.doskonała CWC

3-4.10.2020 CAC Nowy Dwór Mazowiecki - Aleksandra Sękowska Miros (PL) 1/1 oc.doskonała CWC

 

Klasa Otwarta:

29-30.05.2021 CACIB Leszno - Leos Jancik (CZE) 2/5 oc.doskonała

5-6.06.2021 CAC Kraków - Janusz Opara (PL) 2/3 oc.doskonała

20.06.2021 CAC Łódż - Krzysztof Kradziecki (PL) 2/9 oc.doskonała

4.07.2021 CAC Ostróda - Beata Klawińska (PL) 1/3 oc.doskonała CWC, Najlepszy dorosły pies, BOB

31.07.2021 CAC Lipno - Piotr Król (PL) 3/3 oc.doskonała

7.08.2021 CAC Rzeszów - Bogusław Chmiel (PL) 1/2 oc.doskonała

15.08.2021 CAC Gorlice - Paweł Osak (PL) 2/2 oc.doskonała

19.09.2021 CAC Wawrzkowizna -Nenad Matejewic (RS) 2/2 oc.doskonała

16-17.10.2021 CAC Nowy Dwór Mazowiecki - Liwija Zizewske 1/2 oc.doskonała CWC, Najlepszy dorosły pies, BOS

15-17.10.2021 CACIB Warszawa - Matti Tuominen (FI) 2/3 oc.doskonała 

23-24.10.2021 CAC Pruszków - Andrzej Zamoyski (PL) 1/1 oc.doskocała CWC, Najlepszy dorosły pies, BOS

13.11.2021 CACIB Poznań - Iwona Matuszewska (PL) 1/4 oc.doskonała CWC, res.CACIB

---CHAMPION POLSKI---

 

Klasa Championów:

21-22.05.2022 CACIB Rzeszów - Mariola Agata Semik (PL) 1/3 oc.doskonała ,CWC, res.CACIB

04-05.06.2022 CACIB Bytom - Małgorzata Supronowisz (PL) 3/5 oc.doskonała

11-12.06.2022 CACIB Kraków - Alberto Cuccillato (IT) 2/3 oc.doskonała

14.08.2022       CAC Gorlice - Piotr Bachurzewski (PL) 2/2 oc.doskonała

20-21.08.2022 CACIB Białystok - Krzysztof Kradziecki (PL) 1/3 oc.doskonała CWC,Najlepszy dorosły pies, CACIB, BOS

10-11.09.2022 CACIB Przemyśl - Vesna Miloradovic (RS) 1/4 oc.doskonała CWC,Najlepszy dorosły pies, CACIB, BOS

 

---GRAND CHAMPION POLSKI---